Home » Aktualności

Aktualności

Inauguracja VIII Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości

21 listopada 2017 roku w pięknej i klimatycznej Sali Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego uroczyście zainaugurujemy VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości. Gościem Specjalnym będzie znany polski psycholog biznesu, przedsiębiorca, Honorowy Profesor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej – Jacek Santorski. Nasz Gość wygłosi wykład pt. Otwarty umysł czy skąpstwo poznawcze? Jak żyć w świecie mitów, stereotypów, nietolerancji na różnorodność?

Zapraszamy do obejrzenia promocyjnego video

Zapraszamy do obejrzenia materiału video promującego 8 Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości. Film znajdą Państwo w sekcji Multimedia

Dyktando Włocławskie

Podczas każdej edycji Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości organizowane jest DYKTANDO WŁOCŁAWSKIE pod patronatem Prezydenta Miasta Włocławek. Przedsięwzięcie to doczekało się licznego grona sympatyków i laureatów. Wyrażam nadzieję, że podobnie będzie i w tym roku. DYKTANDO WŁOCŁAWSKIE adresowane jest do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych oraz z klas gimnazjalnych. Organizatorem i autorem treści dyktanda jest dr Adam Wróbel, prof. nzw. KSW – kierownik Studium Języka Polskiego i Kultury Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku.

Biuro Festiwalu. Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku
pl. Wolności 1, pok. nr 26 II p.
tel: 660 457 526, 660 722 691 | e-mail: festiwal@ksw.wloclawek.pl

 

VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości
zadanie finansowane w ramach umowy 951/P-DUN/2017 ze środków
Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.