Home » Aktualności » Wystartował VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości

Wystartował VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości

21 listopada, w sali Teatru Impresaryjnego we Włocławku zainaugurowana została ósma edycja Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości – wydarzenia obfitującego w tym roku w kilkadziesiąt propozycji – wykładów, seminariów, prezentacji, wycieczek i konkursów. Festiwal jest wspólnym przedsięwzięciem wszystkich włocławskich uczelni wyższych, instytucji kultury, stowarzyszeń o charakterze naukowym, kulturalnym i ekologicznym oraz instytucji z obszaru gospodarki.

Na inauguracji podkreślono ideę i przesłanie Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości. Wystąpienie swoje miał przedstawiciel głównego sponsora Festiwalu – Dyrektor Regionalny BNI Polska – Maciej Świerczyński.

Gościem tegorocznej inauguracji Festiwalu był znany polski psycholog biznesu, wydawca i przedsiębiorca Jacek Santorski, który do licznie zgromadzonych wygłosił wykład otwarty pt. Otwarty umysł czy skąpstwo poznawcze? Jak żyć w świecie mitów, stereotypów, nietolerancji na różnorodność?

VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości we Włocławku trwa do 25 listopada. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Informacje o programie festiwalowym na

www.festiwal.wloclawek.pl

Zapraszamy do obejrzenia multimediów z inauguracji:

Biuro Festiwalu. Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku
pl. Wolności 1, pok. nr 26 II p.
tel: 660 457 526, 660 722 691 | e-mail: festiwal@ksw.wloclawek.pl

 

VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości
zadanie finansowane w ramach umowy 951/P-DUN/2017 ze środków
Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.